O firmie

Firma RAMZET istnieje od 1988 roku i ciągle się rozwija. Pierwsze lata działalności firmy to typowa działalność usługowo-stolarska jak i stopniowe ukierunkowanie się na artykuły dla plastyków tzn. krosna malarskie oraz ramy obrazowe. Efektem tej działalności było nawiązanie stałej współpracy, ze sklepami i hurtowniami oferującymi materiały dla plastyków, oraz pracowniami plastycznymi jak też dużą grupą indywidualnych artystów malarzy.

Kolejnym produktem, który wprowadziła firma Ramzet była produkcja gotowych obrazów w oparciu o reprodukcje wiodących producentów z Niemiec, Włoch, USA , oraz ramy własnej produkcji.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji listew profilowanych, oraz ramek drewnianych zaowocowało też współpracą z firmami meblarskimi dla, których firma Ramzet produkowała ramki na fronty meblowe. W dalszej kolejności wprowadzono do produkcji nowy materiał jakim jest tworzywo drzewne MDF, z którego wytwarzane są wysokiej klasy listwy przypodłogowe o szerokiej gamie wzorów i kolorów, jak też elementy schodowe - podstopnie.

Równolegle następowało też szerokie otwarcie się na wszelkiego rodzaju usługi bezpośrednie dla osób prywatnych w zakresie- oprawy obrazów olejnych, grafik, plakatów, luster, telewizorów, jak i też pośrednio przez współpracę z wieloma punktami ramiarskimi, galeriami sztuki, pracowniami plastycznymi – w Polsce i za granicą

Dzięki bogatej ofercie różnorodnych wzorów wytwarzanych produktów, fachowej usłudze, oraz profesjonalnemu podejściu do klienta Ramzet jest cenioną marką na rynku.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Ramy drewniane : surowe, surowe-malowane, ozdobne; w dużym wyborze profili i kolorów

  • Reprodukcje, oleodruki, obrazy olejne

  • Lustra w ramie

  • Krosna i podobrazia malarskie ( wymiary typowe i nietypowe )

  • Fotoramki

  • Sztalugi

  • Listwy przypodłogowe

  • Ramki na fronty meblowe

Zrealizujemy również nietypowe zamówienia stolarsko-ramiarskie.

Uczciwość, partnerstwo i odpowiedzialność, otwartość oraz sprostanie każdemu zamówieniu to zasady i wartości, którymi kieruje się  firma  RamZet.